Reklama

Reklama

Rolnicy na Agro Show

Opublikowano: ndz, 5 cze 2016 22:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W niedzielę 5 czerwca wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Niezależni Tomasz Walczewski oraz krośniewicka radna Ewa Stolarczyk zorganizowali wyjazd na Wystawę Zielone AGRO SHOW w nowym miejscu, na teranie Moto Parku w Ułężu, woj. lubelskie. Dwudniowe targi w nowej lokalizacji cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających osób.Liczna grupa 50 rolników z powiatów kutnowskiego i łęczyckiego zapoznała się z ofertą wystawców, którzy zaprezentowali najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze oraz szeroki asortyment materiałów, środków oraz usług związanych z agroprodukcją.

Reklama

Jak zwykle największą uwagę przyciągały maszyny rolnicze. Różnego typu i wielkości traktory, kombajny, kosiarki, opryskiwacze, ładowarki, rozrzutniki, siewniki i wiele innych urządzeń potrzebnych w gospodarstwach rolnych można było oglądać w setkach wersji i marek.

Słoneczna aura oraz świetnie przygotowane pola pokazowe pozwoliły na prezentację pracy kosiarek i maszyn zbierających w doskonałych warunkach. W pokazie uczestniczyło ok. 40 maszyn: zestawów koszących, pras, praso owijarek, owijarek, sieczkarni samojezdnych, przyczep zbierających.

Na Agro Show prezentowano maszyny uznanych krajowych i zagranicznych producentów. Pokaz wzbudził ogromne zainteresowanie i obserwowany był przez tłumy gości.

Swoją ofertę przedstawiły firmy z Austrii, Danii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski, Słowenii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Węgier i Włoch. Ekspozycję wzbogaciły liczne wydarzenia - fora i debaty tematyczne, konkursy oraz spotkania młodych rolników. Główną atrakcją były pokazy maszyn rolniczych w akcji, koszenia plonów, ich zbioru i rolowaniu w bele. Maszyny różniły się między sobą parametrami technicznymi, wydajnością i czasem wykonywania pracy. Rekordzistą okazała się kosiarka, który potrafi w ciągu godziny wykonać pracę 18 ha.

- Każdy, kto interesuje się rolnictwem powinien chociaż raz tego doświadczyć. Uważam, że był to bardzo udany wyjazd. Już dziś zapraszam na Agro Show do Bednar, które bedę organizował we wrześniu - zachęca radny Walczewski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.