Reklama

Służba Więzienna otwiera bramy więzień...

Opublikowano:
Autor:

Służba Więzienna otwiera bramy więzień... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności 8 lutego Służba Więzienna obchodzi swoje święto. Chcąc zapoznać społeczność lokalną z pracą penitencjarną Zakład Karny w Garbalinie "otwiera bramę więzienia".Zakład Karny w Garbalinie zgodnie z ogólnopolską akcją Służby Więziennej proponuje  wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z nieznanymi i nieudostępnianymi dotąd miejscami. O swej pracy „wycieczkowiczom” opowiedzą strażnicy, wychowawcy, psychologowie. W ten sposób garbalińska jednostka penitencjarna chce zapoznać społeczność lokalną z tym co robi, po co to robi, aby skonfrontować poglądy z rzeczywistością więzienną.

W dniach 26 – 30 stycznia br. Zakład Karny w Garbalinie odwiedzać będzie głównie młodzież ze szkół powiatu łęczyckiego i kutnowskiego. Natomiast w tygodniu poprzedzającym bezpośrednio święto Służby Więziennej, zaplanowano możliwość zwiedzania zakładu dla osób w niezorganizowanych grupach. Osoby takie będą mogły wejść na teren Zakładu Karnego w Garbalinie w dniach: 2, 3 i 4 lutego 2015 roku, w godzinach: 10.00 – 11.15, oraz 11.15 – 12.30. W każdym z tych dni zaplanowano możliwość wejścia na teren zakładu dwóch grup zwiedzających, które będą mogły liczyć maksymalnie 30 osób.

Wchodzący za mury więzienne zobowiązani są posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem. Wszyscy zainteresowani powinni wysłać zgłoszenie do dnia 30 stycznia br. pod adres poczty oficera prasowego jednostki w Garbalinie: adam.kowalski3@sw.gov.pl.

W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko, imię ojca, termin planowanych odwiedzin. Wszyscy zainteresowani otrzymają zwrotne informacje organizacyjne. Liczy się kolejność zgłoszeń. Prosimy nie zabierać telefonów, aparatów fotograficznych oraz innych urządzeń do nagrywania dźwięku i obrazu.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE