Reklama

Śmierdzący problem na Konopnickiej

Opublikowano: czw, 29 cze 2017 09:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Od pewnego czasu mieszkańcy jednego z osiedli na ulicy Marii Konopnickiej mogą cieszyć się widokiem: klombów i krzewów, nowo utwardzonego terenu, placu zabaw i… kontenera na śmieci stojącego na środku chodnika.Sprawę zgłosili do nas Czytelnicy, ponieważ nie zapowiadało się, aby kontener miał być w przyszłości usunięty.Okazuje się, że „sprawcą” zamieszania, który wzbogacił małą architekturę o dodatkowy element jest jednostka budżetowa „Zieleń Miejska”. Jak wyjaśnia dyrektor Karol Niewiadomski kontener został przesunięty przez PGKiM na prośbę pracowników „Zieleni”, którzy w innym miejscu wykonywali prace. 

- Ten kontener był na końcu terenu, do którego umożliwiony jest wjazd, gdzie utwardzaliśmy teren. Przeszkadzał nam, więc poprosiliśmy PGKiM o przestawienie go na czas budowy. Rzeczywiście stało się to na naszą prośbę, natomiast to nie jest jego docelowe miejsce – powiedział dyrektor. 

Skontaktowaliśmy się więc z prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Januszem Muszyńskim i przedstawiliśmy temat. Jak mówi prezes kontener rzeczywiście został przestawiony na prośbę „Zieleni”. Dodaje jednak, że nikt nie poinformował PGKiM o zakończonych pracach.

- Jeśli prace zostały zakończone i kontener można przestawić, to przestawimy zaraz – powiedział prezes.

Tym samym śmierdzący problem został rozwiązany.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE