Reklama

Smutna prawda czy język nienawiści? Kontrowersyjne plakaty zawisły w Łęczycy

Opublikowano:
Autor:

Smutna prawda czy język nienawiści? Kontrowersyjne plakaty zawisły w Łęczycy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Na tablicach ogloszeniowych mieszczących się w naszym mieście zawisły żółte plakaty z hasłem: „Dla dobra Unii Europejskiej nie krzycz zbyt głośno gdy gwałci Cię uchodźca”.Plakaty są ironicznym komentarzem nawiązującym do wydarzeń, jakie mają miejsce w krajach Unii Europejskich, a zwłaszcza do wydarzeń w Kolonii, gdy podczas sylwestrowej zabawy doszło do masowych napastowań na tle seksualnym.Kobiety zgłaszające sprawy policji relacjonowały, że padły ofiarami działań ze strony imigrantów. 

Politycy i działacze polskiej sceny mający antyunijne ustosunkowanie sugerują, że wszystkie zdarzenia są celowo marginalizowane i wyciszane przez proeuropejski rząd i media, choć skala problemu jest ogromna.

Za rozklejenie plakatów w naszym mieście odpowiadają łęczyckie struktury partii KORWiN.

- Plakaty to nasza odpowiedź na politykę imigracyjną Unii Europejskiej. Początkowe zapewnienia o bezpieczeństwie na nic się zdały, bowiem doszło do wydarzeń w Paryżu i Kolonii. W dodatku, po wielu incydentach media milczały a ofiary przestępstw nakłaniano do milczenia i stąd to hasło. Jako łęczycki oddział partii nie godzimy się na tak lekkomyślną politykę – mówi Krystian Wandachowicz lider łęczyckich struktur partii KORWiN - Po pierwsze, nie mamy do czynienia z uchodźcami, bo uchodźcami byli oni w pierwszym kraju do którego dotarli a więc w Turcji, a dalej to już imigranci ekonomiczni. Polski nie stać na zapewnienie im świadczeń socjalnych, a rząd nie powinien ryzykować bezpieczeństwem swoich obywateli.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE