Reklama

Spotkanie organizacyjne w sprawie Rodzinnego Pikniku Kajakarskiego

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie organizacyjne w sprawie Rodzinnego Pikniku Kajakarskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Dziś w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie w sprawie organizacji Rodzinnego Pikniku Kajakarskiego, który odbędzie się już w tę niedzielę (30 sierpnia) nad łęczyckim zalewem. Zebrani wspólnie omawiali szczegóły imprezy, która będzie nowatorska. Jednym z pomysłodawców pikniku jest Kamil Sobol i Piotr Kowalski z Łowickiej Akademii Sportu, która już zdążyła, w sposób pozytywny, przedstawić się łęczyckiej społeczności przy okazji zorganizowania akcji Bezpieczna Kobieta.Łowicka Akademia Sportu ze swojej strony zapewnia wszelkie atrakcje na wodzie, czyli profesjonalne kajaki, ratowników WOPR, a także ratownika medycznego. Urząd Miasta wraz z radnymi miejskimi i łęczyckimi stowarzyszeniami: Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Profilaktyka a Ty,  odpowiada za atrakcje „na lądzie”. 

Chętni, którzy wraz z dziećmi przybędą na imprezę, będą mogli wziąć udział w rodzinnych wyścigach kajakarskich,  zobaczyć pokaz karate IPPON. Na dzieci czekają różne gry, zabawy i wysepka artystyczna , a walorów artystycznych dopełni zespół Cutfinger i raper KaeS. Dla przybyłych przewiduje się również drobny poczęstunek. Prowadzącym niedzielną imprezę będzie Jacek Ziółkowski z wydziału promocji, oświaty, kultury i sportu.

- Wiem jak to jest w dużych miastach. Wydaje się masę pieniędzy na imprezy, które okazują się słabe. Nazwijmy rzeczy po imieniu. Każdy głupi potrafi wydać 200, 300 tysięcy na imprezę. Tu nie o to chodzi. W Łęczycy są fajni ludzie, którym się chce, są stowarzyszenia… to jest piękne miasto. Można zrobić coś, co nie wymaga ogromnych inwestycji i przesuwania środków – mówi Kamil Sobol, który jest ogromnym entuzjastą niedzielnej imprezy – Idea jest prosta: chcemy pokazać, że można zrobić fajną imprezę bez wydawania wielkich pieniędzy.

Rodzinny Piknik Kajakarski startuje w niedzielę (30 sierpnia) o godzinie 11:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE