Reklama

Spotkanie z dzielnicowym w "Łęczycance"

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie z dzielnicowym w "Łęczycance" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Jutro, 7 grudnia 2016 roku w budynku „Łęczycanki” w godzinach 16.00 – 17.00 będzie dyżurował dzielnicowy. Policjant będzie służył pomocą osobom, które zgłoszą się do niego z problemem. Policja zachęca do korzystania z tej formy współpracy.

Punkt powstał dzięki wspólnej inicjatywie Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy podinsp. Zbigniewa Gruszczyńskiego oraz Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Łęczycanka Jarosława Pacholskiego.

21 września 2016 roku Komendant wraz z Prezesami Spółdzielni podpisali porozumienie dotyczące uruchomienia Punktu Przyjęć Interesantów. Począwszy od grudnia bieżącego roku w każdą środę w godzinach 16.00 – 17.00 w pokoju nr 4 w budynku Spółdzielni przy ulicy Konopnickiej 11 A dzielnicowi z rejonu miasta Łęczyca będą służyć pomocą osobom, które zgłoszą się do nich z problemem. Pierwszy dyżur dzielnicowego odbędzie się 7 grudnia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miejscowej społeczności, tj. bliższego, stałego kontaktu z dzielnicowym chcemy przede wszystkim ułatwić relację na linii obywatel – Policja. Zachęcamy do korzystania z tej formy współpracy z Policją a przedsięwzięcie zapewne znajdzie odzwierciedlenie w poprawie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE