Reklama

Reklama

Spotkanie z łęczyckimi przedsiębiorcami

Opublikowano: 29 grudnia 2015 14:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Obniżenie progu wartości inwestycji oraz poziomu wzrostu zatrudnienia kwalifikujących firmę do przyznania pomocy, a także włączenie do katalogu podmiotów uprawnionych firm z branży handlu hurtowego – to propozycje zgłoszone przez łęczyckich przedsiębiorców na dzisiejszym spotkaniu konsultacyjnym w sprawie Programu Pomocy Regionalnej.Jeżeli program, który zaproponował Burmistrz Krzysztof Lipiński zyska akceptację radnych to wszyscy spełniający kryteria, łęczyccy przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na rozwój swoich i firm albo na zatrudnienie nowych osób, otrzymają pomoc od miasta w postaci zwolnień z podatku.- Program Pomocy Regionalnej ma przede wszystkim zachęcić lokalnych przedsiębiorców do tego by rozwijali swoją działalność. Deklarujemy daleko idącą pomoc wszystkim działającym na terenie naszego miasta przedsiębiorcom. Zarówno moim, obecnego na spotkaniu skarbnika miasta, jak i Rady Miejskiej, nadrzędnym celem jest rozwój ekonomiczny Łęczycy – podkreślił w swoim wystąpieniu Burmistrz Krzysztof Lipiński.

Reklama

 - Spotkanie ma na celu z jednej strony poinformować o planowanych przez samorząd działaniach, ale z drugiej strony jest efektem wprowadzonego w tej kadencji nowego sposobu kształtowania decyzji, prowadzonego w oparciu o dialog społeczny. Każda decyzja, która ma służyć łęczycanom powinna być podejmowana w porozumieniu z nimi i w odpowiedzi na ich realne potrzeby – zakończył.

Właśnie tego typu spotkania i inne formy konsultacji sprzyjają poznaniu prawdziwych potrzeb mieszkańców i podmiotów prowadzących na terenie naszego miasta swoją działalność.

Przygotowywany program to realne wsparcie finansowe przedsiębiorców inwestujących i tworzących nowe miejsca pracy na terenie miasta. Rozwiązania mają w swym zamierzeniu wpłynąć pozytywnie na rozwój łęczyckich firm oraz na poprawę atrakcyjności inwestycyjnej miasta Łęczyca. Dzięki wprowadzonym mechanizmom, uda się również stworzyć kolejne miejsca pracy dla Łęczycan.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.