Reklama

Stłuczka urzędowego auta pod lupą komisji rewizyjnej

Opublikowano:
Autor:

Stłuczka urzędowego auta pod lupą komisji rewizyjnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Jutro odbędzie się sesja rady miasta, zwołana na wniosek klubu radnych „Od Nowa”. Podczas niej radni będą głosowali nad podjęciem uchwały  mówiącej o zleceniu komisji rewizyjnej wyjaśnienia okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem samochodu służbowego urzędu miasta z dnia 6 kwietnia. Przypomnijmy, że chodzi o zdarzenie, w którym doszło do kolizji urzędowej skody z audi na skrzyżowaniu ulic Belwederskiej i Ozorkowskiej.  Więcej o tym piszemy: TUTAJ

W samochodzie służbowym siedział zawieszony burmistrz Krzysztof Lipiński, co zresztą potwierdził jego zastępca Andrzej Rokicki. 

- Nasz kierowca zauważył burmistrza, który szedł chodnikiem. Samochód prowadził nasz kierowca, natomiast pan Lipiński przejechał się kawałek – mówił Rokicki. 

Według relacji świadka, po kolizji, po Lipińskiego miał przyjechać samochód marki citroen na łowickich rejestracjach. Taki sam samochód w swoim oświadczeniu majątkowym wykazał zastępca burmistrza. 

Komisji rewizyjnej zostanie zlecone zbadanie tych okoliczności, jak również przeprowadzenie kontroli procedur dotyczących korzystania z samochodu służbowego. Radny Marcin Zasada mówi, że nadszedł najwyższy czas, aby wyjaśniono rzeczy, które do tej pory są tajemnicą poliszynela. 

- Należy w końcu wyjaśnić co tak naprawdę Krzysztof Lipiński robi w urzędzie, skoro jest zawieszony. Myślę, że nie o to chodziło prokuraturze, która go zawieszała, aby zawieszenie było tylko częściowe. Tematem dogłębnie powinna zająć się komisja rewizyjna, bo to co się aktualne dzieje to są kpiny z radnych i mieszkańców naszego miasta.

Sesja odbędzie się jutro o godzinie 16:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE