Reklama

Stypendia naukowe od marszałka - nawet do 10 tys.zł!

Opublikowano:
Autor:

Stypendia naukowe od marszałka - nawet do 10 tys.zł! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Nawet 10 tysięcy złotych stypendium naukowego mogą otrzymać uczniowie lub studenci z Łódzkiego. Już 1 lutego rozpoczyna się bowiem XI edycja stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego. Stypendium przyznawane jest w dwóch kategoriach: „uczeń” i „student”. - Beneficjentami konkursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, słuchacze kolegiów oraz studenci kierunków z następujących dziedzin nauk: społecznych, ekonomicznych, prawnych, matematycznych, fizycznych, chemicznych, biologicznych, o Ziemi, technicznych, medycznych oraz farmaceutycznych – mówi Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego.

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać w terminie od 1 lutego 2017 r. do 2 marca 2017 r. Można je przesłać pocztą na adres: Departament Kultury i Edukacji Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź albo złożyć osobiście w Biurze Podawczym UMWŁ lub Sekretariacie Departamentu Kultury i Edukacji, al. Piłsudskiego 8, pok. 1302.

Wszelkich informacji na temat stypendium udzielają pracownicy departamentu:

- Joanna Ciejek, tel. 042 291-98-30, joanna.ciejek@lodzkie.pl

- Dorota Komar, tel. 042 291-98-30, dorota.komar@lodzkie.pl

Bliższe informacje znajdują się także na stronie internetowej www.lodzkie.pl w zakładce: Edukacja–Stypendia oraz w Biuletynie Informacji Publicznej lub na http://www.intelektualne.lodzkie.pl/, gdzie znajduje się Regulamin konkursu wraz z wnioskiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE