Reklama

Szkolenie w ramach programu „Kreatywna Szkoła DEKORAL” w ZSP NR 1 w Łęczycy

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 10 listopada 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy w ramach programu  Kreatywna Szkoła DEKORAL” odbyło się szkolenie dla uczniów kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Szkolenie prowadzili specjaliści z Akademii Technicznej PPG Deco. Tematy przewodnie szkolenia to : Emulsyjne farby wewnętrzne – rodzaje i zastosowanie w budownictwie,Tapety z włókna szklanego – zasady prawidłowego zastosowania,Kolor w budownictwie – zasady doboru koloru w budownictwieTechniki dekoracyjne – praktyczne ćwiczenia w dekoracji ścian.Zajęcia podzielone były  na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Na zajęciach praktycznych głównym tematem było malowanie natryskowe agregatem malarskim. 

Szkolenie cieszyło się dużym zaangażowaniem ze strony uczniów, którzy brali aktywny udział, szczególnie w części praktycznej, gdzie mieli możliwość osobiście wykonywać malowanie natryskowe.

Autorski program Akademii Technicznej PPG Deco „Kreatywna Szkoła DEKORAL” skierowany jest zarówno do uczniów, jaki i nauczycieli szkół budowlanych.

W ramach powołanej inicjatywy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy uczestniczy w cyklicznym projekcie szkoleniowym a koordynatorem programu został nauczyciel przedmiotów zawodowych Kamil Cieśliński, który odpowiedzialny jest za współpracę Szkoły z Akademią Techniczną PPG Deco Polska z siedzibą we Wrocławiu.

Przygotowany program edukacyjny dostosowany jest do aktualnie panujących standardów umiejętności aplikacyjnych farb tynków i lakierów oraz fachowej wiedzy opartej na najnowszych technologiach i zastosowaniach.

Akademia Techniczna PP Deco pragnie wspierać przyszłych wykonawców poprzez pracę z konkretnymi produktami i rozwiązaniami systemowymi, a tym samym wyznaczać dobre trendy w polskim budownictwie, kształtować kierunki rozwoju oraz podwyższać poziom oferowanych usług.

Uczestnictwo w programie jest nieodpłatne. Wiąże się jedynie z zaangażowaniem ze strony szkoły i zapewnieniem dogodnych warunków do jego realizacji.

W ramach programu w w ZSP Nr 1 w Łęczycy została  utworzona pracownia patronacka Akademii Technicznej PPG Deco.

Organizatorami szkolenia byli nauczyciele: Kamil Cieśliński i Andrzej Pawelczyk.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE