Reklama

Tenis 10 zawita do łęczyckich szkół

Opublikowano:
Autor:

Tenis 10 zawita do łęczyckich szkół - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Łęczyca jako pierwsze miasto w województwie łódzkim przystąpi do realizacji programu Tenis 10. Celem programu jest ujednolicenie systemu szkolenia i rywalizacji dzieci do lat 10, a także zachęcenie do rozpoczęcia tenisowej przygody jak największej liczby dzieci.Uroczyste podpisanie umowy pomiędzy burmistrzem miasta Łęczyca a Polskim Związkiem Tenisowym na realizację programu Tenis 10 w łęczyckich szkołach podstawowych, odbędzie się 17 października o godz. 13 na Zamku Królewskim w Łęczycy.

Jednocześnie w hali sportowej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy, w godzinach 9-16, będzie mieć miejsce szkolenie Tenis 10, dla nauczycieli oraz animatorów sportu w województwie łódzkim.

Program tenis 10 przewiduje szkolenie nauczycieli i animatorów tenisa w szkołach podstawowych. Wyszkoleni nauczyciele będą następnie prowadzić zajęcia z tenisa dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych. Szkolenie odbywać się będzie w dniach 17-18 października w hali sportowej w Łęczycy. Program będzie realizowany na terenie miasta przez Miejskie Centrum Tenisa MMKT Łęczyca z inicjatywy Polskiego Zawiązku Tenisowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE