Reklama

Trudne warunki na drogach. 9 wypadków i kolizji w naszym powiecie

Opublikowano:
Autor:

Trudne warunki na drogach. 9 wypadków i kolizji w naszym powiecie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W ciągu ostatniej doby na drogach powiatu łęczyckiego doszło do siedmiu zdarzeń drogowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż przyczyną czterech było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

18 stycznia 2017 roku około godziny 17.40 na drodze W-703 w kierunku miejscowości Piątek, doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierujący skodą zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca był trzeźwy. Osób rannych nie było.

Tego samego dnia około godz. 18:00 w miejscowości Gieczno, na drodze W-702, kierujący passatem zjechał z jezdni do przydrożnego rowu. Do takiego samego zdarzenia doszło około godz. 18:30 w Wilczkowicach na drodze W-703. Kierowcy byli trzeźwi. Osób rannych nie było.

Do najbardziej niebezpiecznego zdarzenia doszło około godz. 8:20 w miejscowości Ambrożew, gm. Góra św. Małgorzaty, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci pracujący na miejscu tych zdarzeń wstępnie ustalili, że ich przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Wciąż na naszych drogach panują trudne warunki. Zła nawierzchnia dróg połączona z opadami atmosferycznymi znacznie wydłuża drogę hamowania pojazdu. Łatwiej też kierującym wpaść w poślizg i nie zapanować nad samochodem. Policjanci apelują o dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze!.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE