Reklama

Trwa majowy weekend - na łęczyckich drogach doszło do kolizji. Policja apeluje o rozwagę

Opublikowano:
Autor:

Trwa majowy weekend - na łęczyckich drogach doszło do kolizji. Policja apeluje o rozwagę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Podczas tegorocznego długiego weekendu majowego, tak jak i w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek czuwają policjanci z drogówki. Funkcjonariusze sprawdzają, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Kontrolują także stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach.

Majówka dopiero się zaczęła, a na drogach naszego powiatu już doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Prócz wypadku w Michałowie, 29 kwietnia  roku około godz. 22:00 doszło do kolejnego zdarzenia.

Na ul. Sienkiewicza kierujący renault skręcając w ul. Kazimierza Odnowiciela (kierunek Piątek) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem, który poruszał się z kierunku Łodzi. Tym razem uczestnicy zdarzenia nie doznali obrażeń ciała. Kierowcy byli trzeźwi. Mieszkaniec powiatu łęczyckiego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę za kierownicą. Bezpieczeństwo na drogach zależy w dużej mierze od tych, którzy się po nich poruszają.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE