Turniej Piłki Nożnej o Wielkanocnego Zająca

Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 04.04.2015r. animatorzy przy licealnym ORLIKU zorganizowali dla dzieci i młodzieży Turniej Piłki Nożnej o Wielkanocnego Zająca. W turnieju wzięły udział drużyny: TPD z Łęczycy, Wielkanocne Baranki, oraz FC Orliki.Mecze rozgrywano systemem,, każdy z każdym”. Po zaciętych i wyrównanych pojedynkach zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Wielkanocne Baranki. Drugie miejsce zajęli chłopcy z drużyny FC Orliki. Na trzecim stopniu podium stanęła drużyna z TPD Łęczyca. Z drużyn biorących udział w turnieju wybrano najlepszych zawodników. Zostali nimi: Kamil Dzierbicki z drużyny Wielkanocne Baranki, Andrzej Przybysz z drużyny FC Orliki, Kacper Gierowski z drużyny TPD z Łęczycy.Zwycięska drużyna wywalczyła trofeum w postaci ciastowego wielkanocnego zająca. Wszyscy uczestnicy Wielkanocnego turnieju otrzymali słodycze ufundowane przez animatorów ORLIKA.