Reklama

Uczniowie I LO odwiedzili Dom Dziecka w Dąbrówce Wielkiej

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie I LO odwiedzili Dom Dziecka w Dąbrówce Wielkiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 20 grudnia 2017 roku uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego pod opieką pani Małgorzaty Odważny i pana Marka Gabryelskiego odwiedzili Dom Dziecka w Dąbrówce Wielkiej. Cała społeczność szkolna przygotowała dla podopiecznych mnóstwo prezentów. Były to między innymi słodycze, ubrania, gry oraz zabawki. 

W placówce panowała niezwykle przyjazna atmosfera, dzięki czemu uczniowie szybko nawiązali kontakt zarówno z opiekunami, jak i z dziećmi. Gdy nadszedł czas powrotu bardzo trudno było się ze sobą rozstać. Licealiści obiecali podopiecznym odwiedzić ich w przyszłym roku.

- Każdy  z nas był bardzo szczęśliwy, że mógł wnieść do placówki trochę ciepła i chociaż w małym stopniu uszczęśliwić osoby w niej przebywające – informują licealiści. – Bardzo gorąco dziękujemy za wsparcie wszystkim nauczycielom I Liceum, a w szczególności pani Dyrektor Joannie Wdowiak  i pani Wicedyrektor Jolancie Śmiechowicz oraz pani Kamili Olczak  z sekretariatu szkoły za dużo serca włożonego w przygotowanie prezentów dla dzieci oraz wsparcie finansowe. Dziękujemy równie serdecznie młodzieży liceum za czynne włączenie się w akcję „Bycia Świętym Mikołajem”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE