Reklama

Uczniowie podstawówki w Piątku dla zwierząt ze schroniska w Łęczycy

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie podstawówki w Piątku dla zwierząt ze schroniska w Łęczycy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Od września 2014 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Piątku prowadzona była zbiórka karmy, koców, kołder dla czworonogów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy. Uczniowie wraz z rodzicami, opiekunem Samorządu Uczniowskiego i dyrektorem szkoły przynosili karmę, koce dla psów pragnąc w taki sposób wesprzeć czworonogi w schronisku.- Szczodrość serca i hojność dzieci oraz ich rodziców jest ogromna – świadczy o tym ilość zgromadzonych produktów. Na szczególną pochwałę zasługuje klasa V a, która zakupiła 5 worków karmy - opowiada o akcji Krystyna Grabowska dyrektor SP w Piątku. 

W czwartek, 29 stycznia 20–osobowa grupa uczniów pod opieką M. Sobieraj i dyrektor K. Grabowskiej dostarczyła karmę, koce dla czworonogów w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy. Uczniowie pod kierunkiem pracownika i opiekunów zwiedzili schronisko. Ubolewali nad niedolą porzuconych psów, ale radość przyniósł fakt, że zwierzęta pod dobrą opieką. Nie odbyło się bez łez wrażliwych uczniów. Jak twierdzą, gdyby mogli sami zabraliby te zwierzaki do domów.

- To doskonała lekcja wrażliwości dla naszych uczniów i dorosłych. Zapraszamy do wspierania i adopcji porzuconych zwierzątczekają na dobrych ludzi i ciepły dom - dodaje dyrektor Grabowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE