Reklama

Uczniowie w finale konkursu ogólnopolskiego ADAMED SmartUP

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie w finale konkursu ogólnopolskiego ADAMED SmartUP - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Uczniowie klasy IIIc Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej pod opieką Magdaleny Jasiaczek znaleźli się w finale konkursu organizowanego pod nazwą „Wygraj wyposażenie laboratorium dla swojej szkoły''. Konkurs ten organizowany był w ramach ogólnopolskiego programu ADAMED SmartUP.Wspólnym zadaniem konkursowym było przygotowanie inspirującej 2-3 minutowej lekcji video na jeden  z możliwych tematów, którego interpretacja mogła być dowolna. Do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się 130 grup z całej Polski. Wszystkie prace konkursowe uczestników zostały zamieszczone na profilu organizatora konkursu na Facebooku.

„Kolorowa chemia – jaki jest Twój ulubiony kolor?” to temat, którego wspólnie z całą klasą postanowiliśmy się podjąć. Naszym głównym celem było przekazanie w prosty sposób, informacji dotyczących sposobu powstania zielonego barwnika z liści. Dotknęliśmy również kwestii mówiącej o tym, czym tak naprawdę są barwy, jak powstają i w jaki sposób je postrzegamy.

Dzięki determinacji i zaangażowaniu uczniów naszego gimnazjum udało nam się zakwalifikować do następnego etapu i znaleźć wśród pierwszej dziesiątki najlepszych uczestników.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE