Reklama

Uratowany przed zamarznięciem

Opublikowano:
Autor:

Uratowany przed zamarznięciem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Policjanci z komendy w Łęczycy interweniowali w związku ze zgłoszeniem o mężczyźnie, który siedzi na chodniku a z uwagi na niską temperaturę grozi mu wychłodzenie.Dzięki zgłoszeniu i reakcji mundurowych 32 – latek, na czas został oddany pod opiekę lekarzy, czym prawdopodobnie udało się uniknąć tragedii.Pamiętajmy! Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu.

12 listopada 2016 roku około godziny 8.30 dyżurny odebrał anonimowe zgłoszenie z którego wynikało, że przy ulicy Przedrynek w Łęczycy na chodniku siedzi mężczyzna.

Policjanci natychmiast dojechali do wskazanego miejsca. Potwierdzając zgłoszenie ustalili, że znajdujący się pod wpływem alkoholu mężczyzna 32 – latek z Ozorkowa. Z uwagi na ujemną temperaturę powietrza o pomoc poproszono pogotowie. Ratownik podjął decyzję o przewiezieniu 32 – latka do szpitala. Dzięki prawidłowej reakcji postronnych osób prawdopodobnie nie doszło do tragedii.  

Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE