Reklama

Uważajmy na bezpańskie psy!

Opublikowano:
Autor:

Uważajmy na bezpańskie psy! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Ludzka bezmyślność nie zna granic. W okolicach ulicy Lotniczej błąkały się dwa dość groźnie wyglądające psy. Na razie nie udało się ustalić właściciela lub właścicieli psów. - Dzisiaj wpłynęło do nas zgłoszenie o dwóch psach widzianych przez mieszkańców w okolicy ulicy Lotniczej – mówią strażnicy. Okazało się, że faktycznie są tam dwa psy, którymi nikt się nie zajmuje. Jeden ze zwierzaków to prawdopodobnie rottweiler, a drugi mieszaniec. - Pytaliśmy okolicznych mieszkańców, czy znają te psy lub wiedzą do kogo należą – dodają strażnicy. - Będziemy starali się jednak ustalić, do kogo należą te zwierzęta.

Rottweilera udał się złapać pracownikom Zieleni Miejskiej. Sztuka ta nie powiodła się z drugim psem, który po prostu uciekł. Rottweiler trafił do schroniska dla zwierząt. Straż miejska poszukuje właścicieli psów lub osób, które potrafią wskazać opiekunów psiaków. Z redakcyjnego obowiązku przypominamy, że psy pozostawione bez opieki są sporym zagrożeniem dla nas wszystkich.

Nie trzeba przypominać wielu wydarzeń, w których główne role odgrywały agresywne psy. A owe wydarzenia kończyły się tragicznymi w skutkach pogryzieniami – ofiarami takich psów są głównie dzieci. Apelujemy do mieszkańców o rozsądne postępowanie z psami. Przypominamy, że nie wolno wypuszczać psów poza swoją posesję. Na spacery koniecznie zakładajmy czworonogowi kaganiec i prowadźmy go na smyczy!

Wszelkie informacje na temat psów widocznych na zdjęciu prosimy przekazywać pod numerem telefonu 510 099 252 lub osobiście w siedzibie straży miejskiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE