Reklama

Reklama

V Wojewódzki Konkurs Zaradności

Opublikowano: śr, 20 maj 2015 09:16
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 13 maja 2015 r. w SOSW w Stemplewie odbył się V Wojewódzki Konkurs Zaradności dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Do konkursu przystąpiło 9 placówek z terenu województwa łódzkiego.Organizatorami konkursu były dwie zaprzyjaźnione placówki: Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr. 3 w Łodzi oraz Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Juliana Tuwima w Stemplewie. Głównym celem było wdrażanie uczniów do samodzielności i zaradności życiowej niezbędnej do funkcjonowania w życiu codziennym.

Reklama

Uczestnicy w ramach zadań konkursowych sprawdzali swoje możliwości i umiejętności wykonując zadania z zakresu bezpieczeństwa, przygotowywania prostych posiłków, sprzątania, dokonywania zakupów, prasowania, szycia, segregowania i właściwego doboru odzieży.

Wszyscy pracowali z dużym zaangażowaniem i starali się na miarę własnych możliwości jak najlepiej wykonać wyznaczone zadanie. Po trudach związanych z częścią warsztatową przyszedł czas na relaks- jazdę konną i zajęcia rekreacyjne na nowym i niezwykle atrakcyjnym placu gier i zabaw.

Ponieważ zajęcia odbywały się na powietrzu, a pogoda nie była nam zbyt przychylna, wszyscy chętnie zasiedli przy ognisku aby się ogrzać i po raz kolejny sprawdzić własne umiejętności podczas pieczenia kiełbasek. Na zakończenie uczestnicy otrzymali nagrody, dyplomy, my zaś jako organizatorzy podziękowania i obietnicę spotkania za rok.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.