Reklama

W bibliotece w Piątku spotkanie z Jolantą Szwalbe

Opublikowano:
Autor:

W bibliotece w Piątku spotkanie z Jolantą Szwalbe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W czwartek 3 grudnia o godz. 17 Gminna Biblioteka Publiczna w Piątku zaprasza na spotkanie autorskie z Jolantą SzwalbeJolanta Szwalbe otworzyła własne wydawnictwo im. Benjamina Franklina. Jego nakładem wydane zostały: "Myśl i działaj dla przyszłości"- 900 inspirujących myśli min. o: pieniądzach, decyzjach, czasie, przyszłości, sukcesie, starości, życiu... "Złap na zawsze wiatr w żagle"- 1000 inspirujących myśli, które mają rozbudzić w tobie ducha przedsiębiorczości" oba zbiory z przedmową p. dr Ewy Lisowskiej; "Wyrusz w drogę"- 900 inspirujących myśli Jana Pawła II min. o: działaniu, człowieku, życiu, miłości, kobiecie,młodości, starości, pracy, kulturze, cywilizacji miłości... z przedmową red. Ewy Karabin z Więzi; "Sekrety istnienia" - 900 inspirujących myśli jak odnaleźć źródło radości i życia oraz z wdziękiem się zestarzeć- z przedmowa p. Zuzanny Celmer; "Sto i więcej lat w aktywności" - 900 inspirujących cytatów, które rozbudzą w Tobie życiowe pasje, z przedmową prof.Zdzisława Ryna.

Spotkania autorskie mają formę bardzo inspirujących prelekcji. Swoje zbiory Joanna Szwalbe kieruje do wszystkich bez względu na wiek i płeć. Szczególną grupą docelową są osoby 50+. To właśnie dla nich spotkanie zatytułowane zostało "Nie starzeje się ten kto nie ma na to czasu" Autorka antologii wykładała w ponad 200 Uniwersytetach Trzeciego Wieku, a także w 60 bibliotekach. Jej misją jest inspirować do aktywności, dawać radość, dobrą energię ale i nadzieję, że można przezwyciężyć najgorszą sytuację w życiu.

Jolanta dużo cytuje, ale opowiada też anegdotki i śmieszne historie z życia autorów cytatów. Zawsze wozi ze sobą książki, które oczywiście można nabyć po spotkaniu oraz otrzymać osobistą dedykację. Spotkanie w Piątku odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy. Zapraszamy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE