Reklama

Reklama

W Gminie Łęczyca powołano nowego skarbnika

Opublikowano: czw, 29 paź 2015 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Wczorajsza sesja rady gminy odbyła się w Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej przy udziale Młodzieżowej Rady Gminy. Jednym z ważniejszych punktów wczorajszych obrad był punkt 16, gdzie radni mieli powołać nowego skarbnika Gminy Łęczyca.Przypomnijmy, że wakat na skarbnika Gminy Łęczyca powstał po odwołaniu z tej funkcji Wiesławy Kucińskiej.  Wówczas, pierwszym, poważnym zgrzytem okazały się wyniku audytu przeprowadzonego w Gminie, a z którymi sama była pani skarbnik wyraźnie się nie zgadzała. 

Reklama

Kolejnym krokiem była sytuacja na lipcowej nadzwyczajnej sesji rady gminy kiedy to wójt Jacek Rogoziński przedstawił radzie projekt uchwały o odwołaniu Wiesławy Kucińskiej z funkcji skarbnika Gminy. Głosami 12 „za” i 3 „przeciw” przegłosowano uchwałę.

Wczoraj natomiast radni głosowali nad powołaniem nowego skarbika Gminy, którym ostatecznie została Agnieszka Kaszubska, dzięki głosom większości radnych.

Wójt Jacek Rogoziński był bardzo zadowolony z podjętej decyzji, mówiąc, że jest to najlepsza osoba na tak odpowiedzialne stanowisko.

- Była mieszkanką gminy, zna problemy gminy i mieszkańców. Do tej pory pani Kaszubska pracowała w Starostwie, gdzie zajmowała się kwestiami budżetowymi i jest po prostu najlepsza – zakończył. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.