W tenisie stołowym - najlepszy powiatowy Żak i Młodzik z Piątku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W piątek 17 kwietnia uczniowie Szkoły Podstawowej w Piątku pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego p.Aleksandry Raj wzięli udział w Turnieju Tenisa Stołowego LZS o Mistrzostwo Powiatu Łęczyckiego Szkół Podstawowych w kategorii Młodzików i Żaków w Mazewie. W  kategorii Żak wzięło udział 14 zawodników, a w Młodzikach aż 26 z powiatu łęczyckiego. Po gorących zmaganiach i wyrównanej grze Paweł Sokół klasa III b zdobył I miejsce, a Jakub Stróżewski II miejsce w kategorii Żaków. Jakub Budner klasa VI zdobył  I miejsce, a Mateusz Bartosiak klasa VI b wywalczył IV miejsce.Paweł Sokół , Jakub Stróżewski i Jakub Budner zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.