Reklama

Wakacje 2016

Opublikowano:
Autor:

Wakacje 2016 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności

Już niedługo rozpocznie się okres wakacyjny, z utęsknieniem wypatrywany przez dzieci z całej Polski. Tradycją stają się wakacje organizowane przez Senatora RP Przemysława Błaszczyka, który dzięki współpracy ze Związkami Rolniczymi oraz Ośrodkami Wypoczynkowymi oferuje możliwość spędzenia wakacji w aktywny i ciekawy sposób.

W tym roku wyjeżdżają 4 turnusy do Poronina i Jarosławca, w których udział weźmie około 200 uczestników. Dzieci w wieku 8-16 lat z powiatów: łęczyckiego, kutnowskiego, poddębickiego i łowickiego będą miały możliwość zwiedzenia pięknych górskich krajobrazów lub niezapomnianych nadmorskich widoków.

Senator RP Przemysław Błaszczyk nie kryje zadowolenia z faktu, że wyjazdy z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zauważył też, że nie bez znaczenia wpływ na to ma Program 500+. 

– W trakcie rozmów z rodzicami, kilku wskazało, że wpływ na decyzję o wyjeździe mają środki z Programu 500+. Też nie bez znaczenia jest duża świadomość dzieci, odbierają te środki jako własne i chcą nimi mądrze dysponować, przekazując je na zasłużony wypoczynek wakacyjny. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE