Reklama

Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP w Starej Sobótce

Opublikowano: pon, 13 lut 2017 12:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 11 lutego 2017 w sali OSP w Starej Sobótce odbyło się Zebranie Walne sprawozdawcze. Wzięli w nim udział druhowie z jednostki OSP w Starej Sobótce oraz zaproszeni goście.Przy stole prezydialnym zasiedli Prezes OSP w Starej Sobótce Roman Radomski, Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP Antonii Maciejewski, Komendant Zarządu Gminnego OSP Paweł Łaziński, Członek Prezydium Zarządu Krajowego ZOSP RP w Warszawie Ryszard Szmaja, Kierownik Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego PSP w Łęczycy kpt. Wiesław Granosik, podinspektor UG w Grabowie Paulina Pawlak i druh Janusz Jagodziński.

Na samym początku spotkania wręczono druhowi Adamowi Bogdańskiemu upominki za długoletnią służbę jako kierowca w jednostce OSP w Starej Sobótce.

Następnie zostały odczytane sprawozdania. Zwiększono liczbę członków Zarządu OSP do 10 osób. Z funkcji gospodarza zrezygnował druh Jarosław Markiewicz, jego miejsce zajęła druhna Agnieszka Woźniak zostając nowym gospodarzem OSP w Starej Sobótce.

Kolejnym punktem zebrania była dyskusja. Jak co roku było wiele pytań, na które odpowiadali zaproszeni goście.Później wszyscy zasiedli przy wspólnym stole. Ojciec Ryszard Kozłowski odmówił krótką modlitwę, po której rozpoczęła się strażacka kolacja.

Całą fotorelację z tego wydarzenia można obejrzeć na stronie Starej Sobótki, klikając TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE