Reklama

"Wandalizm polityczny w Łęczycy". Przepowiednia wróżbity na 2017 rok

Opublikowano:
Autor:

"Wandalizm polityczny w Łęczycy". Przepowiednia wróżbity na 2017 rok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Nowy rok - nowe postanowienia. Nowe plany i wyzwania. Czy rok 2017 okaże się dla nas łaskawy? Zapytaliśmy o to lokalnego specjalistę od przepowiadania przyszłości - wróżbitę Michała Komorowskiego.Michał Komorowski to wróżbita z pasji, który od ponad 15 lat regularnie udziela porad i wskazówek dla ludzi poszukujących odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Wcześniej znany z telewizji KosmicaTV, obecnie współpracuje z telewizją Polsat i prowadzi nocne programy ezoteryczne "Tajemnice Losu". Co przepowiedział dla Łęczycy na ten rok?

Przepowiednia na rok 2017 – przełomowy rok jedynki

Rok 2017 będzie dla nas wszystkich bardzo ważny. Po pierwsze mamy 2 z 8, co daje nam razem 1 (2+8=10, 10=1+0). Jedynka to nowy początek. To rok, tzw. "zasiewu", a więc wszystko co zrobimy w tym roku bądź czego nie zrobimy, wpłynie na naszą przyszłość. To, co zasiejemy, to zbierzemy. To najlepsza okazja, aby zrobić coś innego, oryginalnego, coś, czego do tej pory nie robiliśmy, nie próbowaliśmy, to również ryzyko.

Łęczyca ulegnie aktom wandalizmu. W dużej mierze "uliczne łobuzy" dalej będą straszyć w mieście, ale również chodzi mi o wandalizm polityczny, który nie może trwać w nieskończoność. Ile można oszukiwać i okradać ludzi? Pewnie długo, ale wierzę głęboko, że "Bóg nie rychliwy, lecz sprawiedliwy" i na złych polityków przyjdzie czas. Być może 2017 nie będzie dla Łęczycy zbyt łaskawy, ale na pewno będzie zapowiadał zmiany na lepsze w późniejszej przyszłości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE