Reklama

Warsztaty przeciw dopalaczom

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty przeciw dopalaczom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W odpowiedzi na doniesienia prasowe i aktualną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się łatwo dostępnych środków odurzających (dopalaczy) Dom Kultury w Łęczycy zaprasza serdecznie młodzież i doprosłych na spektakl antyuzależnieniowy w wykonaniu znanych aktorów Teatru TM z Warszawy, Agnieszki Sitek i Tomasza Mędrzaka.Aktorzy zapraszają na póltoragodzinne przedstawienie z połączone z warsztatami.

Ciągle okazuje się, mimo kampanii społecznych w różnych mediach, że do młodych ludzi tylko w niewielkim stopniu docierają informacje o dopalaczach i innych substancjach oraz zachowaniach prowadzących do nałogu i jego tragicznych konsekwencji. Spektakl "Stop uzależnieniom i wykluczeniu społecznemu", niestety, nadal aktualny...

Sztuka została oparta na kanwie autobiograficznego opowiadania Michała Bułhakowa, znanego pisarza, ale także lekarza, który przez rok walczył z uzależnieniem od morfiny. Natomiast warsztaty są miejscem na dyskusję i przekonywanie o słuszności walki z nałogami.

DK na spektakle i warsztaty zaprasza w poniedziałek 7 grudnia o godzinie 10 i 12 oraz w piątek 11 grudnia o godzinie 10 i 12.

Spektakle są finansowane przez Miejską Komisję Profilaktyki i Przeciwdziałania Alkoholizmowi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE