Reklama

Weekend na drogach

Opublikowano:
Autor:

Weekend na drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Drugi lipcowy weekend na drogach naszego powiatu był bezpieczniejszy, jednak dla policjantów nie mniej pracowity niż poprzedni: interweniowali na miejscu dwóch niegroźnych kolizji drogowych, ujawnili ośmiu nietrzeźwych kierujących i trzech piratów drogowych.

Pod wpływem alkoholu zatrzymani byli kolejno: dwaj rowerzyści w Świnicach Warckich (2,10 i 0,58 promila), rowerzysta w Mazewie (1,70 promila), rowerzysta w Daszynie (1,64 promila), rowerzysta  w Górze św. Małgorzaty (1,72 promila), motorowerzysta w Upalu (1,30 promila) oraz kierowca opla w Grabowie (1,28 promila) i motorowerzysta w Osędowicach (1,68 promila).

Ponadto, policjanci ujawnili trzech kierowców, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h: w Daszynie na drodze krajowej nr 91 kierowca forda jechał z prędkością 110 km/h, w Stawach na drodze wojewódzkiej nr 703 kierowca fiata 119 km/h, a na tej samej drodze, ale w Witaszewicach motocyklista jechał z prędkością 107 km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami cała trójka oprócz zapłacenia mandatu i doliczenia punktów karnych na trzy miesiące straci prawo jazdy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE