Reklama

„Wizyta” zaskrońca i zalana piwnica – weekend łęczyckich strażaków

Opublikowano:
Autor:

„Wizyta” zaskrońca i zalana piwnica – weekend łęczyckich strażaków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Miniony weekend dla łęczyckich strażaków przebiegł względnie spokojnie, choć gama zdarzeń przy jakich interweniowali była niezwykle szeroka. 26 maja po godzinie 15:00 dyżurny odebrał niepokojące zgłoszenie od mieszkanki Gawron, która przekazała, że na jej posesji jest wąż. - Po wstępnym rozpoznaniu gatunku zwierzęcia, wszystko wskazywało na to, że to był zaskroniec, czyli nie-wąż. Zaskroniec został schwytany i przeniesiony do lasu – mówi st.kpt. Marek Mikołajczyk z KP PSP Łęczyca. 

Tego samego dnia, przed godziną 18 strażacy ponownie interweniowali, tym razem w miejscowości Chrząstówek, gdzie otrzymano zgłoszenie o samochodzie znajdującym się w rowie. Osoby samodzielnie opuściły pojazd, nie było nikogo poszkodowanego. 

Z kolei w godzinach nocnych na terenie miasta doszło do pożaru śmieci w kontenerze, gdzie ponownie okazała się potrzebna interwencja strażaków. 

28 maja strażacy usuwali rój pszczół w miejscowości Żaczki, nie było osób poszkodowanych. Natomiast w jednym z budynków na ulicy Przedrynek, w wyniku uszkodzenia węża, woda zalała pomieszczenie gospodarcze. Interweniował jeden zastęp. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE