Reklama

Wnioski programu „Rodzina 500 plus” i specjalna infolinia już dostępne

Opublikowano:
Autor:

Wnioski programu „Rodzina 500 plus” i specjalna infolinia już dostępne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Już około 800 osób odebrało wnioski związane z programem „Rodzina 500 plus”. Dostępne są one od poniedziałku w większości miejskich instytucji. Można je odebrać w Urzędzie Miejskim w Łęczycy przy ul. Konopnickiej 14; w budynku Ratusza Miejskiego na pl. Kościuszki 33; w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej ul. Ozorkowska 8 oraz w sekretariatach wszystkich miejskich przedszkoli, szkół podstawowych oraz w Gimnazjum im. Jana Pawła II.W tym tygodniu w Łęczycy uruchomiona została także specjalna infolinia. Pod numerem: 24 721 03 48, godzinach pracy Urzędu Miejskiego, można uzyskać wszelkie informacje oraz odpowiedzi na pytania dotyczące programu „Rodzina 500 plus”.Program „Rodzina 500 plus” to działanie, w ramach którego rodziny otrzymają świadczenie wychowawcze w wysokości 500 zł miesięcznie na każde drugie i kolejne dziecko, a jeśli spełnią kryterium dochodowe również na pierwsze. 

W Łęczycy wszystkie czynności związane z programem będzie realizował Urząd Miejski w Łęczycy, przy ul. M. Konopnickiej 14. Aby uzyskać świadczenie należy spełnić kryteria i złożyć specjalny wniosek. Wnioski przyjmowane będą od 1 kwietnia w Kancelarii Urzędu Miejskiego przy ul. Konopnickiej 14 oraz w Ratuszu Miejskim na pl. Kościuszki.

Ze złożeniem wniosku nie trzeba się spieszyć. Wszystkie osoby, które złożą wniosek w ciągu pierwszych 3 miesięcy czyli od 1 kwietnia do 1 lipca br. otrzymają pełne świadczenie za okres od początku funkcjonowania programu czyli od 01.04.2016r.

Należy pamiętać, że osobista wizyta wnioskodawcy w urzędzie nie jest konieczna. Wnioski będzie można wysłać również pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Łęczycy - ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca lub złożyć przez Internet za pomocą bankowości elektronicznej, platformy ZUS, portalu ePUAP oraz portalu [email protected]

Wnioski w wersji elektronicznej można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miejskiego http://leczyca.info.pl/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE