Reklama

Wreszcie! Lodowisko przy „Trójce” otwarte [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Dzisiaj w samo południe nastąpiło oficjalne otwarcie lodowiska usytuowanego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Łęczycy. Niebieską wstęgę przecięli wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar-Błaszczyk, poseł na Sejm RP Marek Matuszewski oraz dyrektor szkoły Ryszard Ziarkowski.

Zimowa atrakcja, na którą przyszło czekać miesiąc, wreszcie została oddana do użytku łęczycanom. Jak zauważyła Monika Kilar-Błaszczyk panujący z mieście diabeł Boruta pokrzyżował nieco plany, ale ostatecznie udało się je zrealizować i lodowisko będzie funkcjonować do połowy marca.

Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji. Zanim jednak łyżwiarze oddali się zimowym szaleństwom, poseł Marek Matuszewski przypomniał zasady użytkowania lodowiska i bezpiecznej zabawy na nim.

Podobnie jak w latach poprzednich, do dyspozycji łyżwiarzy zostanie oddanych ok. 700 m2 lodowej tafli. Z lodowiska będzie można korzystać przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10-21. Od poniedziałku do piątku za godzinę szaleństw na lodowisku pod chmurką dzieci zapłacą 5 zł, a dorośli 7 zł. W weekend ww. ceny wzrosną o złotówkę. Dzisiaj wstęp na ślizgawkę będzie bezpłatny.

Obok lodowiska działa wypożyczalnia łyżew. Koszt ich wypożyczenia wyniesie 6 zł za godzinę. Jeśli przed sezonem sprzęt trzeba będzie przygotować, pomogą w tym pracownicy punktu – ostrzenia płóz to wydatek rzędu 10 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE