Reklama

Wspólna akcja policji i sanepidu na łęczyckim targu

Opublikowano: śr, 19 lip 2017 13:05
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 15 lipca 2017 roku na terenie targowiska miejskiego w Łęczycy policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy wraz z pracownikiem Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kutnie oraz Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łęczycy podjęli wspólne działania, które miały zweryfikować przestrzeganie przepisów związanych z handlem wyrobami wędliniarskimi oraz przetworami mięsnymi.Celem akcji była ochrona życia i zdrowia związana z wyeliminowaniem zagrożenia rozprzestrzeniania się chorób oraz reakcja na nieprawidłowości związane ze sprzedażą wyrobów i przetworów mięsnych w rejonie targowiska.

W ramach działań ujawniono stoisko handlowe na którym sprzedawano wyroby i przetwory mięsne i szereg nieprawidłowości z tym związanych. Mężczyzna prowadzący sprzedaż nie posiadał między innymi wymaganego zezwolenia na prowadzenie działalności, towar nie posiadał wymaganych przepisami oznaczeń, informacji o wytwórcy czy składzie.

Pracownicy każdej z instytucji, która brała udział w działaniach przeprowadziła czynności zgodnie ze swoimi kompetencjami.

Podobne działania będą cyklicznie prowadzone również w innych miejscowościach powiatu łęczyckiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE