Reklama

Wyjazd na Agro Show 2014

Opublikowano:
Autor:

Wyjazd na Agro Show 2014 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności AGRO SHOW 2014 jest najważniejszym wydarzeniem w branży techniki rolniczej i jedną z największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie. AGRO SHOW to wystawa rolnicza na otwartej przestrzeni, której organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. To prawdziwa gratka dla rolników, którym nieobce są branżowe nowinki.Wyjazd na tę cieszącą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawę, która odbywa się w Bednarach (gm. Pobiedziska), organizuje 21 września krośniewicki radny Tomasz Walczewski.

- Impreza za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatów kutnowskiego i łęczyckiego. Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz szeroki asortyment materiałów, środków oraz usług związanych z produkcją rolniczą - mówi radny.

Szczegółowych informacji udzielają i zapisy przyjmują:

  • Tomasz Walczewski - poprzez e-mail: tomaszwalczewski@o2.pl lub na Facebooku
  • Grażyna Król - nr tel. 604450583
  • Magdalen Kucharska - nr tel. 693577180
  • Radosław Markowski - nr tel. 502125560
Wyjazd odbędzie sie 21 września 2014 roku. Godzina wyjazdu to 5:00 z Kutna parking koło BGŻ i 5:20 z Kajewa - stacja paliw Shell. Koszt wyjazdu to tylko 30 zł (wraz z ubezpieczeniem na czas przejazdu). Liczba miejsc ograniczona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE