Reklama

Reklama

Wzorowa akcja policji

Opublikowano: pt, 9 paź 2015 08:38
Autor:

Wzorowa akcja policji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 7 października burmistrz w imieniu mieszkańców miasta, a w szczególności działaczy sportowych i kibiców, przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji w Łęczycy - inspektorowi Pawłowi Karolakowi - podziękowania za akcję przeprowadzoną przez policję w dniu 30 września w związku z rozgrywanym tego dnia meczem piłkarskim pomiędzy ŁKS Łódź a MKS Górnik Łęczyca.Ta niezwykle profesjonalna i sprawna akcja dotyczyła zarówno samego meczu, jak i czasu po jego zakończeniu. Aktywność policjantów zaowocowała zapewnieniem tego dnia w Łęczycy porządku i bezpieczeństwa mieszkańców oraz przybyłych na mecz gości.

Reklama

Poniżej pełny tekst podziękowań:


Szanowny Pan
insp. Paweł Karolak
Komendant Powiatowy Policji
w Łęczycy


Serdecznie dziękuję za zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom meczu piłkarskiego, który odbył się na stadionie miejskim w Łęczycy w dniu 30 września 2015 roku.

Piłka nożna budzi ogromne emocje i jest jedną z najbardziej lubianych dyscyplin sportu, ale niestety też niesie z sobą zagrożenia, które mają miejsce poza boiskiem. Z powodu agresywnych zachowań pseudokibiców najważniejszą sprawą staje się zapewnienie bezpieczeństwa uczestników meczu.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pana Komendanta i funkcjonariuszy Policji w dniu przeprowadzenia meczu byliśmy bezpieczni. Bardzo dziękuję za pełną gotowość i zdecydowaną postawę w trudnych sytuacjach, za ochronę zdrowia i życia ludzkiego oraz mienia Królewskiego Miasta Łęczyca.

Życzę Państwu, by Wasza służba była bezpieczna, a podejmowany trud zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.


Z wyrazami szacunku

(-) Krzysztof Lipiński
Burmistrz Miasta Łęczyca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.