Reklama

XI Rajd Mikołajkowy

Opublikowano:
Autor:

XI Rajd Mikołajkowy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Oddział PTTK „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy zaprasza wszystkich miłośników zabawy na wielką paradę Mikołajów, którzy już 5 grudnia wędrować będą ulicami Łęczycy podczas XI Rajdu Mikołajkowego!    Tegorocznymi partnerami łęczyckiego Oddziału PTTK są: Urząd Miasta w Łęczycy, Urząd Gminy w Łęczycy, Urząd Gminy Góra Świętej Małgorzaty, Urząd Gminy w Daszynie, Starostwo Powiatowe w Łęczycy, Urząd Gminy w Daszynie, Urząd Gminy w Ostrowach, Urząd Gminy w Witoni,  Bank Spółdzielczy „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy.

Każdy kto chciałby wziąć udział w tegorocznych mikołajkowych zmaganiach musi tylko zgłosić swoje uczestnictwo w Oddziale PTTK „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy, przygotować się na grudniowe szaleństwo w towarzystwie setek małych i większych Mikołajów, a następnie w dniu 5 grudnia punktualnie o godzinie 9:00 zameldować się w Łęczycy przy ul. Zachodniej obok Sklepu Meblowego

Warunki uczestnictwa

W Rajdzie mogą brać udział drużyny zgłoszone przez szkoły, placówki oświatowo-wychowawcze oraz uczestnicy indywidualni.

Młodzież może uczestniczyć w rajdzie pod warunkiem pisemnego potwierdzenia jej udziału przez szkołę. Warunkiem koniecznym uczestnictwa jest zapewnienie opieki przez nauczyciela lub upoważnionej  osoby dorosłej.

Kierownictwo  rajdu:
Komandor: Paweł Czarnecki 668 173 956
Wicekomandor:  Dorota Krzemińska
Kierownik finansowy: Jadwiga Nowakowska
Wskazówki organizacyjne:

9:00 - zbiórka  w sobotę 5 grudnia 2015 roku  na ul. Zachodniej obok Sklepu   Meblowego,
9:00 – 9:15 - uroczyste rozpoczęcie Rajdu, powitanie Św. Mikołaja,
9:15 –11:00 - przemarsz uczestników wyznaczona trasą do Placu T. Kościuszki. (powędrujemy ul. Zachodnią dalej ul. Wojska Polskiego, Belwederską,  ZWM ponownie ul. Belwederską, dalej ul. Bitwy nad Bzurą, Belwederską, Szkolną, Dominikańską, Ks. Popiełuszki, ul. Kaliską, następnie ul. J. Grodzkiej dochodzimy do ul. Poznańskiej, którą dotrzemy na  Plac T. Kościuszki)
11:00 – 11:30   - wręczenie na Placu T. Kościuszki odznak Najaktywniejszego Turysty 2015 r., odznak Turystyki Pieszej PTTK oraz wyróżnień dla dzieci i młodzieży szkolnej, wręczenie prezentów uczestnikom parady.

Opłata na rzecz organizacji Rajdu dla wszystkich uczestników wynosi 2 zł. Opiekunowie grup zwolnieni są z opłaty. W przypadku nie zgłoszenia się na Rajdzie opłata na rzecz organizacji Rajdu nie będzie zwracana.

Zgłoszenia imienne zespołów prosimy składać wraz z opłatą na rzecz organizacji Rajdu w siedzibie Oddziału PTTK „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy,  ul. M. Konopnickiej 10  w nieprzekraczalnym terminie.

Do 27 listopada 2015 r. biuro będzie czynne w dniach 23, 24, 26  listopada w godzinach 12:00 -15:00.

UWAGA:
W przypadku zgłoszeń, które wpłyną po ww. terminie, organizatorzy nie gwarantują żadnych świadczeń! Każdy uczestnik Rajdu otrzyma od organizatorów okolicznościowy znaczek.

Każda drużyna biorąca udział w Rajdzie będzie mogła pochwalić się:
Dyplomem uczestnictwa w rajdzie.

Organizatorzy zapewniają: Niecodzienną atmosferę i wspaniałą zabawę.

Członkowie PTTK z opłaconą składką za 2015 r. ubezpieczeni są w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Uczestnicy rajdu nie będący członkami PTTK,  nie są objęci ubezpieczeniem,  a kierownictwo Rajdu nie ponosi odpowiedzialności cywilnej w przypadku szkody powstałej na osobie lub mieniu.

Podczas  Rajdu można wykorzystać wszelkiego rodzaju instrumenty (grzechotki, dzwonki, bębny, trąbki itp.) oraz inne atrybuty, które spowodują, że mieszkańcy Łęczycy usłyszą uczestników Rajdu w dniu 5 grudnia. 

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową czapkę  mikołajkową. Postanowienia końcowe

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Ostateczna interpretacja regulaminu należy wyłącznie do organizatorów. W sprawach spornych decyzja organizatorów jest decyzją ostateczną.

Pobierz Formularz Zgłoszeniowy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE