Reklama

XXI Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

Opublikowano:
Autor:

XXI Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W dniach od 13 do 15 marca odbywały się w Łodzi w Hali Expo XXI Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Gminę Grabów reprezentowali: Gminny Ośrodek Kultury, Palant Team Grabów, Kontrafernia Burgus Carpinei i Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Szkoły i Wsi "Wspólna Sprawa" ze Starej Sobótki. Prezentacja walorów turystycznych, lokalnych świąt i wydarzeń kulturalnych odbywała się na stoisku Centralnego Łuku Turystycznego.

Dyrektor GOK składa serdeczne podziekowania: Adamowi Rapackiemu, Łukaszowi Wieczorkiewiczowi, Tomaszowi Nowackiemu, Dariuszowi Krawczykowi, Piotrowi Rogalskiemu, Żanecie Bączyk, Marlenie Wojda, Piotrowi Woźniakowi i Tomaszowi Michalakowi za pomoc w obsłudze stoiska targowego oraz Przemysławowi Marynowskiemu, Małgorzacie Matusiak, Mirosławowi Ryśkiewiczowi, Szymonowi Drozdowskiemu, A. Bartnikowi i Zbigniewowi Ficnerowi za udostępnienie zdjęć do ulotki i oprawy wizualnej stoiska.

Więcej informacji i zdjęć znajdziecie Państwo klikając linki poniżej. Zachęcam także do obejrzenia programu TVP - NIE MA JAK POLSKA, w którym promujemy Zamek w Besiekierach i grę w palanta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE