Reklama

Zagłosujmy, aby wygrać kampanię reklamową dla Łęczycy!

Opublikowano:
Autor:

Zagłosujmy, aby wygrać kampanię reklamową dla Łęczycy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Szanowni Łęczycanie, Wystartowała IV edycja Turnieju Miast! Celem Plebiscytu jest wyłonienie w drodze sondy internetowej, czterech miast w kategorii: Najpopularniejsze Miasto oraz wyłonienie po jednym z miast w kategoriach: Miasto najbardziej aktywne biznesowo, Miasto najbardziej ekologiczne, Miasto najbardziej przyjazne turystom, Miasto najbardziej bezpieczne. Laureatowi Plebiscytu - za zajęcie pierwszego miejsca - przyznana zostanie nagroda w postaci oferty przeprowadzenia kampanii promocyjnej dla miasta (gminy), w serwisie Zumi.pl oraz portalu Onet.pl o cennikowej wartości 200 tys. PLN netto. Głosowanie trwa do 7 listopada br. na stronie: http://turniejmiast.zumi.pl/sonda.html

łosować można poprzez podanie swojego numer telefonu komórkowego. Głos uważa się za ważny w momencie gdy Użytkownik wpisze unikalny kod otrzymany w zwrotnej wiadomości SMS oraz wpisze poprawnie hasło podane w bramce captcha, a następnie prześle je online za pomocą przycisku: „Wyślij”. W tracie Konkursu każdy Użytkownik może zagłosować tylko jeden raz z jednego numeru telefonu komórkowego. 

Dodatkowo Mieszkańcy mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym pn. „Poznaj piękno mojego miasta!” Mieszkańcy, którzy prześlą zdjęcia przedstawiające w ciekawy sposób jedno z miast powiatowych mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe takie jak czytnik e-book Kindle Paperwhite 3, kody VOD na dowolny firm na platformie VOD.pl oraz prenumeraty Newsweek + na 90 dni. Zgłoszenia będzie można przesyłać do 7 listopada poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie Turnieju Miast w zakładce Konkurs http://turniejmiast.zumi.pl/konkurs.html Prace będą publikowane na stronie akcji w zakładce konkursowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE