Reklama

Zakochani są wśród nas, czyli konkursy na lodowej tafli

Opublikowano:
Autor:

Zakochani są wśród nas, czyli konkursy na lodowej tafli - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Czy jest coś bardziej romantycznego niż trzymanie się za ręce podczas jazdy na łyżwach i pocieranie czerwonymi od zimna nosami? Warto okazać swoje uczucie, zabierając drugą połówkę na ślizgawkę pod chmurką. Tegoroczna zabawa na lodowej tafli połączona będzie z konkursem na bajkowe przebranie oraz rywalizację taneczną, a wszystko to już 13 lutego.

– Choć wielu z nas nie obchodzi walentynek, uważając dzień świętego Walentego za święto obce polskiej kulturze oraz krytykując jego komercyjne nastawienie, w Łęczycy połączyliśmy święto zakochanych z przypadającymi 13 lutego br. ostatkami. Jako, że przed nami 40 dni Wielkiego Postu zachęcamy do przyjścia na miejskie lodowisko w przebraniu jednej z bajkowych postaci. Dla kochających taniec przygotowaliśmy konkurs, w którym będziecie mogli zaprezentować swoje umiejętności. Drobnym utrudnieniem będą łyżwy zamiast tradycyjnego obuwia. Gwarantujemy świetną atmosferę i niezapomniane emocje – mówi wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar-Błaszczyk.

Kilka słów o konkursie tanecznym. Jego uczestnicy wykonają prezentację tańca w trzech kategoriach: disco, hip-hop oraz taniec do muzyki filmowej. Jury oceniać będzie technikę taneczną, spójność i rytmiczność wykonywanego układu oraz opracowanie choreograficzne. Do tanecznej rywalizacji mogą przystąpić zakochane pary, zakochani, których połówki nie będą tańczyć, a także dzieci do 12 roku życia. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, a laureaci I, II i III miejsca w każdej kategorii nagrody rzeczowe.

– Zachęcam wszystkich łęczycan do wzięcia udziału w konkursie na najciekawsze przebranie pt. „Kraina Bajek”. Jego celem jest obok popularyzowania literatury dziecięcej, integracja społeczności lokalnej oraz kształtowanie pomysłowości i kreatywności. Mam nadzieję, że konkurs ten sprawi Państwu wiele radości. Być może mama przebierze się za Królewnę Śnieżkę, tata za Supermana, a pociechy za Calineczkę lub Zorro – dodaje Monika Kilar-Błaszczyk.

Konkurs na najciekawsze przebranie odbędzie się w trzech kategoriach: dla dzieci do lat 12, dla młodzieży do lat 18 oraz dla dorosłych. Laureaci I, II i III miejsca w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe.

Warunkiem wzięcia udziału w obu konkursach jest przekazanie wypełnionej karty zgłoszenia w terminie do 13 lutego 2018 roku do godziny 13.00 na adres e-mail: promocja@leczyca.info.pl lub w godz. 14.30-15.40 w dniu konkursu do przedstawiciela organizatora obecnego na lodowisku. Więcej informacji oraz karty zgłoszeń znaleźć można w Regulaminach załączonych poniżej oraz na plakacie informacyjnym. Organizatorem Konkursów jest Urząd Miejski w Łęczycy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE