Reklama

Reklama

Zapowiada się weekend pełen atrakcji w Łęczycy! Znamy harmonogram wyjątkowego pikniku rodzinnego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Zapowiada się weekend pełen atrakcji w Łęczycy! Znamy harmonogram wyjątkowego pikniku rodzinnego  - Zdjęcie główne

28 sierpnia odbędzie się piknik rodzinny w Łęczycy | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Już w tę sobotę (28 sierpnia) w Parku Miejskim odbędzie się Piknik Rodzinny, który wystartuje o godzinie 11:00. Na uczestników imprezy – dużych i małych – czeka masa atrakcji. W programie m.in. koncerty, strefa zabaw i coś na ząb.

Reklama

Urząd Miejski w Łęczycy przygotował z tej okazji specjalną mapę, która pozwoli mieszkańcom łatwo zorientować się, gdzie odbędą się interesujące ich wydarzenia. 

Koncerty rozpoczynają się już o godzinie 11:30. Pierwszy wystąpi zespół Świniczanki, potem o 12:30 Marysie i Jaśki z Łyncyckiego, o 14:00 Dj Grześ, o 17:30 Wokaliści z Impetu, o 18:30 Ewa Olczak, o 19:30 Dawid Narożny, a wszystko zakończy koncert zespołu NeoDance o 20:30.

Strefa koncertowa znajduje się w południowej części parku, gastronomiczna w jego centralnej części, ale stoisk z przekąskami można szukać również przy wejściu do parku.

Strefę zabaw prowadzić będą profesjonalni animatorzy, którzy przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych. Nie zabraknie również dmuchańców i innych nieodłącznych elementów takich wydarzeń.

W strefie zdrowia prowadzone będą zajęcia z jogi oraz nordic walking. Od strony północnej z kolei, przy bramie, już o godzinie 11:00 pojawią się łęczyccy motocykliści, a jeżeli aura pogodowa będzie sprzyjająca, podziwiać będzie można wystawę klasycznych samochodów.

W trakcie pikniku będzie również można skorzystać z mobilnego punktu szczepień, zorganizowanego przez przychodnię MEDAR. Stoisko zlokalizowane będzie przy wejściu po zachodniej stronie parku (przy placu zabaw) w godzinach 11:00 – 14:00. Rejestracja odbędzie się na miejscu, wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty. Szczepienia będą wykonywane jednodawkowym preparatem Vaccine Janssen (Johnson & Johnson).

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE