Reklama

Zawody kontrolne w Aleksandrowie Łódzkim

Opublikowano:
Autor:

Zawody kontrolne w Aleksandrowie Łódzkim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W hali Szkoły Sportowej w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się kontrolne zawody dla młodzików, w których wystartowała pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów łęczyckiego gimnazjum. Impreza była ważnym sprawdzianem formy młodych lekkoatletów przed zbliżającymi się Mistrzostwami Województwa.Zdecydowanie najlepszą zawodniczką Łęczycy okazała się Martyna Tomes, która wygrała bieg na 40 m przez płotki oraz skok wzwyż (140 cm), a w skoku w dal była druga z rekordem życiowym (4.78 m).Dobrze spisywali się także pozostali uczestnicy imprezy. Anna Andrysiak była druga w biegu na 40 m przez płotki i trzecia na dystansie płaskim 40 m. Drugie miejsce w biegu płotkarskim zajął Jakub Staniszewski, trzecie Maciej Kamiński, a czwarty był Dawid Kowalski.Na tym samym dystansie wśród dziewcząt trzecie miejsce zajęła Marcelina Banasiak, czwarte Martyna Rydczak. 

Dobre wyniki osiągnęli miotacze w pchnięciu kulą. Pierwszy był uczeń z Daszyny Szymon Kłosiński (11.29 m), czwarty Wojciech Jabłoński (8.97 m), szósty Adrian Walczak (8.74 m), siódmy Dominik Wolski (8.67 m), ósmy Maciej Kamiński (8.59 m).

W tej samej konkurencji trzecie miejsce zajęła Oliwia Podlińska (9.72 m), a siódme Gabriela Koperska (8.72 m). Trzecie miejsce w skoku wzwyż zajęła Natalia Janiszewska (135 cm). Rekordy życiowe poprawiły Martyna Kliś (130 cm) i Lidia Czerwińska (125 cm).

Młodzi lekkoatleci osiągali bardzo dobre wyniki i poprawiali rekordy życiowe. Za dwa tygodnie na Mistrzostwach Województwa powinni powalczyć o miejsca na podium i wysokie pozycje w finałach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE