Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Jest pozwolenie na budowę grodziska w Tumie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 13 stycznia w Starostwie Powiatowym w Łęczycy odbyło się spotkanie starosty Janusza Mielczarka z Dominikiem Płazą - dyrektorem Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi. Podczas spotkania zostało przekazane pozwolenie na budowę w ramach projektu „Tum - perła romańskiego szlaku ziemi łęczyckiej”.

Reklama

Inwestycja realizowana jest w partnerstwie powiatu łęczyckiego z Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi. Powiat realizował w ramach inwestycji m.in. część parkingową i przystanek autobusowy w Tumie, natomiast głównym realizatorem projektu na samym grodzisku, zajmującym się m.in. jego rekonstukcją, jest Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi.

Projekt jest zrealizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa VI Rewitalizacja i Potencjał Endogeniczny Regionu, Działanie VI.2 Rozwój Gospodarki Turystycznej, Poddziałanie VI.2.1 Rozwój Gospodarki Turystycznej.

Całkowita wartość projektu wynosi 11 891 103,11 zł, natomiast dofinansowanie ze środków UE wynosi 7 362 700,00 zł. Inwestycja ma być zrealizowana w 2021 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy