Reklama

Zdjęcia nadesłane w konkursie do kalendarza miejskiego 2017 [GALERIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Prawie pół setki prac mieszkańców Łęczycy napłynęło w konkursie na fotografię do kalendarza miejskiego na 2017 rok!Bardzo różnorodne zdjęcia przedstawiają nasze miasto we wszystkich porach roku. Sfotografowane zostały zarówno miejsca, które od razu identyfikujemy jako łęczyckie lokalizacje, ale nie zabrakło również propozycji pokazujących Królewskie Miasto z mniej znanych perspektyw. 

Ze względu na dużą ilość i wysoki poziom nadesłanych prac konieczne było powołanie specjalnej komisji konkursowej, w skład której wejdą osoby zajmujące się w naszym mieście kulturą oraz posiadające kwalifikacje by ocenić nadesłaną twórczość.

Komisja zbierze się jeszcze w tym tygodniu i wyłoni zwycięzców konkursu, których prace będą opublikowane w kalendarzu. W związku z powyższym zmianie ulega regulamin konkursu w punkcie dotyczącym terminu jego rozstrzygnięcia. Laureatów poznamy 2 grudnia br. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi na stronie Urzędu Miejskiego http://leczyca.info.pl/ oraz profilu na społecznościowym https://www.facebook.com/miastoleczyca/.

W tym albumie opublikowane zostały wszystkie nadesłane prace

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE