Reklama

Zostań liderem Szlachetnej paczki

Opublikowano:
Autor:

Zostań liderem Szlachetnej paczki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Właśnie ruszyła rekrutacja liderów Szlachetnej paczki 2015.Chociaż Finał projektu będzie dopiero w grudniu, prace nad kolejną edycją i poszukiwania osób do współpracy już się zaczęły! W województwie łódzkim szukamy 46 osób, które stworzą rejony Paczki w swoich miejscowościach. To bardzo ważny moment w projekcie, bo tylko tam gdzie w czerwcu znajdzie się lider, w grudniu projekt dotrze z pomocą do potrzebujących.Liderzy to osoby, które prowadzą projekt w miejscach, w których mieszkają. Kompletują zespoły wolontariuszy, pozyskują adresy rodzin żyjących w niezawinionej biedzie i dbają o przygotowanie jak najlepszej jakości pomocy. W 2014 roku Szlachetna paczka  zjednoczyła niemal 1 000 000 Polaków! W organizację projektu włączyli się już m.in. Bronisław i Anna Komorowscy, Kamil Stoch i cały Evenement Team, Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Mariusz Wlazły i Jakub Błaszczykowski.

Dla 74% wolontariuszy udział w Paczce był najważniejszym wydarzeniem w życiu! 

- Poczułam w  sobie ogromną siłę, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście mogę zmienić miejsce, w którym mieszkam! W Paczce dowiedziałam się, w jaki sposób zarządzać ludźmi, jak skutecznie komunikować się z zespołem i organizować swój czas pracy - mówi Ewa, doświadczona liderka Paczki.

Kieruję do Pana prośbę o pomoc w kampanii promocyjnej poszukiwań Liderów. Każde udostępnienie, każdy rozgłos, daje dodatkowe szanse dotarcia do osób pragnących zaangażować się w projekt, powiększenia Drużyny Szlachetnej paczki!

Kogo szukamy?

- Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób - mówi ks. Jacek Wiosna Stryczek, inicjator projektu. - Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji, szansę na sprawdzenie się w działaniu i udział w mądrej pomocy – dodaje.

Aby zostać liderem Szlachetnej paczki należy wejść na www.superw.pl i uzupełnić formularz. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca.

Zostań liderem Paczki w Twoim mieście! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE