Reklama

Reklama

Uwaga: nowe godziny pracy ZUS. Sprawdź szczegóły

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZUS

Uwaga: nowe godziny pracy ZUS. Sprawdź szczegóły - Zdjęcie główne

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przywraca obsługę klientów w poniedziałki do godziny 18:00. | foto ZUS

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Zakład Ubezpieczeń Społecznych przywraca obsługę klientów w poniedziałki do godziny 18:00. Nowe godziny otwarcia obowiązują od początku lipca.

Reklama

W pozostałe dni tygodnia, od wtorku do piątku, pracownicy będą przyjmować klientów, w godzinach od 8:00 do 15:00, natomiast w poniedziałki od 8:00 do 18:00.

- Wydłużone godziny przyjęć w poniedziałki na pewno przydadzą się osobom, które są aktywne zawodowo i nie mają przed 15:00 czasu na to by odwiedzić ZUS. Jednocześnie należy przypomnieć, że poza bezpośrednią obsługą, klienci mogą wiele spraw w ZUS-ie załatwić bez konieczności wychodzenia z domu. Mogą np. skorzystać z Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS bądź z e-wizyty, na którą mogą umówić się poprzez naszą stronę internetową www.zus.pl – mówi Monika Kiełczyńska, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS województwa łódzkiego.

E-wizyta ma formę wideorozmowy z ekspertem ZUS, potrzebny jest więc komputer z kamerą lub smartfon z dostępem do internetu oraz dokument potwierdzający tożsamość. W ten sposób klienci mogą załatwić sprawy dotyczące emerytur i rent, zasiłków, kwestii związanych z prowadzeniem firmy, czy potwierdzeniem profilu PUE.

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE