Reklama

Reklama

Będą kolejne remonty dróg w Łęczycy. Wyłoniono wykonawców

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Będą kolejne remonty dróg w Łęczycy. Wyłoniono wykonawców - Zdjęcie główne

Będą kolejne remonty dróg w Łęczycy. Wyłoniono wykonawców | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca Szykuje się remont ulicy Wiejskiej i Osiedla Kwiatowego w Łęczycy. Zakończył się przetarg na przygotowanie koncepcji, która obejmie kompleksową przebudowę dróg w tych miejscach. Udało się również wyłonić wykonawcę.

Reklama

W pierwszym kwartale tego roku Miasto Łęczyca ogłosiło zapytania ofertowe na wyłonienie wykonawców, którzy opracują program funkcjonalno-użytkowy na przebudowę dróg na osiedlu domków jednorodzinnych – osiedlu Kwiatowym – oraz przygotowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla rozbudowy ulicy Wiejskiej. Do kwietnia wykonawcy mogli zgłaszać swoje oferty, których łącznie wpłynęło osiem w obu postępowaniach, a wczoraj wyłonieni zostali wykonawcy.

Program funkcjonalno-użytkowy to przygotowanie koncepcji, która obejmie kompleksową przebudowę dróg. W przypadku Osiedla Kwiatowego jest to m.in. przebudowa ciągów pieszych, jezdnych, budowa odwodnienia oraz przygotowanie innych, niezbędnych do rozpoczęcia dalszych działań, dokumentów.

Spośród ofert, jakie wpłynęły w tym postępowaniu, najkorzystniejsza okazała się oferta firmy S-TECH Sławomir Zorychta z Cieszyna z ofertą w wysokości 28 900 zł brutto.

Z kolei w przypadku ulicy Wiejskiej przedmiotem zamówienia było opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej do dalszej jej rozbudowy. Tutaj najkorzystniejsza okazała się oferta firmy „FORMA” Pracowni Projektowej Wandy Formanowskiej z Wilkowic na kwotę 42 000 zł brutto.

Info: UM Łęczyca

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy