Reklama

Reklama

Poseł z naszego okręgu wyborczego odznaczony przez ministra Czarnka [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca W gmachu MEiN odbyła się uroczystość z okazji Dnia Praw Rodziny, podczas której minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek odznaczył osoby szczególnie zaangażowane w działania na rzecz wspierania rodziny. Jednym z wyróżnionych był Tadeusz Woźniak, poseł PiS z naszego okręgu wyborczego.

Reklama

Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się 22 października, w ustanowiony zgodnie z uchwałą Sejmu RP z 2016 roku, Dzień Praw Rodziny. Jak zaznacza dyrektor biura poselskiego Tadeusza Woźniaka, to właśnie poseł Woźniak wyszedł z inicjatywą jego ustanowienia. 

- Cieszę się, że możemy dzisiaj uhonorować medalami Komisji Edukacji Narodowej osoby niezwykle zasłużone dla praw rodziny, zasłużone dla podkreślania fundamentalnej roli rodziny w życiu społeczeństwa polskiego, w życiu państwa polskiego. Gratuluję Państwu tego odznaczenia – mówił minister Czarnek podczas wydarzenia. – Dziękuję za honor jego przyjęcia i proszę o dalszą pracę na rzecz rodziny, bo rodzina jest obecnie atakowana w sposób niebywale wściekły – dodał.

Po 5 latach od ustanowienia Dnia Praw Rodziny, minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek odznaczył medalem Komisji Edukacji Narodowej posła Tadeusza Woźniaka, za szczególne zasługi dla praw rodziny i dla podkreślania fundamentalnej roli rodziny w życiu społeczeństwa polskiego. 

- Bardzo dziękuję Panu Ministrowi Przemysławowi Czarnkowi za to ogromne wyróżnienie, jakim jest medal Komisji Edukacji Narodowej. Jest to dla mnie wielki zaszczyt i honor, którego nie oczekiwałem, dbając o prawa polskich rodzin. Daje mi, jednak jeszcze większą siłę i motywację do dalszej pracy na rzecz praw rodzin - powiedział Tadeusz Woźniak. 

Medale otrzymali także księżna Elżbieta Drucka Lubecka, Kazimierz Kapera, ksiądz dr Kazimierz Kurek oraz Bożena Pietras.

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE