Reklama

Reklama

Służba więzienna szuka pracowników. W Garbalinie zatrudnią nawet kilkanaście osób!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Facebook: Zakład Karny w Herbach

Służba więzienna szuka pracowników. W Garbalinie zatrudnią nawet kilkanaście osób! - Zdjęcie główne

Służba więzienna szuka pracowników. W Garbalinie zatrudnią nawet kilkanaście osób! | foto Facebook: Zakład Karny w Herbach

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca Zakład karny w Garbalinie ogłosił nabór pracowników na trzy różne stanowiska mundurowe. Łącznie zatrudnienie może znaleźć nawet kilkanaście osób. Jakie warunki trzeba spełnić?

Reklama

Trwa nabór do służby w Aresztach Śledczych i Zakładach Karnych Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi. Kandydaci na etat mogą liczyć zarówno w pobliskim Garbalinie, jak i w całym województwie. Wakaty są m.in. w Łowiczu, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim czy Sieradzu.

Zakład Karny w Garbalinie poszukuje maksymalnie 15 osób na stanowisko strażnika działu ochrony. Kandydat musi spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie, co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby. Ponadto, osoby ubiegające się o pracę w Służbie Więziennej nie mogą być skazane prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe, a także nie może toczyć się wobec nich postępowanie karne w tego typu sprawie.

W zależności od posiadanego wykształcenia przyznawane są punkty. Kandydat otrzyma je również za niektóre dodatkowe umiejętności. Mile widziane są m.in. prawo jazdy kat. C lub D, posiadanie tytułu ratownika lub ratownika medycznego czy uprawnień instruktora sportów walki lub strzelectwa sportowego. 

Więcej informacji dotyczących wymaganych dokumentów, procesu rekrutacji i jego etapów znajdziecie na stronie Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi.

Zakład Karny w Garbalinie zatrudni również młodszego ratownika medycznego lub młodszą pielęgniarkę. 

Wymagania:

 • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki stwierdzone albo przyznane przez właściwą okręgową radę pielęgniarek;
 • dyplom ratownika medycznego (dotyczy absolwentów policealnych szkół średnich);
 • dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu licencjata lub magistra (dotyczy osób, które ukończyły szkołę wyższą lub wyższą szkołę zawodową na kierunku lub w specjalności ratownictwo medyczne realizującą w programie nauczania co najmniej cele, treści kształcenia oraz liczbę godzin objęte podstawą programową kształcenia w zawodzie ratownik medyczny).

 

Prowadzona jest również rekrutacja na stanowisko szefa kuchni działu kwatermistrzowskiego. Wszystkie niezbędne informacje na stronie Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi.

Osoby zainteresowane wstąpieniem do Służby Więziennej, mogą także zapoznać się z ofertą innych jednostek penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Łodzi. Wszyscy kandydaci zainteresowani rozpoczęciem postępowania kwalifikacyjnego, stosownie wypełnioną dokumentację osobową powinni wysłać pocztą, kurierem, złożyć osobiście lub przesłać na adres poczty elektronicznej Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi do 12 października 2022 roku.

Jak zaznacza ppor. Ewa Smolińska, do największych zalet pracy w Służbie Więziennej należą:

 • zagwarantowane uposażenie płatne z góry już od pierwszego dnia służby,
 • możliwość przejścia na zaopatrzenie emerytalne po 25 latach służby,
 • atrakcyjne świadczenia socjalne, m.in. dofinansowanie do zakupu mieszkania lub budowę domu, nagrody jubileuszowe, dopłata do wypoczynku,
 • dodatek za stopień,
 • dodatek służbowy,
 • dodatek z tytułu wysługi lat,
 • nagrody uznaniowe,
 • możliwość uzyskania dofinansowania do czesnego za studia,
 • szeroka ścieżka kariery zawodowej od szeregowego do oficera.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy