Reklama

Reklama

Nowy Komendant Powiatowy PSP w Łęczycy powołany. Kim jest? [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca Bryg. Marcin Adamiak, wieloletni zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie, został oficjalnie powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Łęczycy. Zajął miejsce żegnającego się ze służbą mł. bryg. Wojciecha Pernala.

Reklama

O zmianach w szeregach straży pożarnej w naszym regionie informowaliśmy już na łamach naszego portalu. Pierwszy raz w lutym, kiedy to ze służbą pożegnał się Komendant Powiatowy PSP w Łęczycy, mł. bryg. Wojciech Pernal. Wtedy pełnienie jego obowiązków powierzono właśnie zastepcy komendanta z Kutna, bryg. Marcinowi Adamiakowi.

Kilka dni później w siedzibie KP PSP w Kutnie odbyło się jego uroczyste pożegnanie. Pozostali strażacy i pracownicy cywilni komendy złożyli wówczas gratulacje i podziękowania za 26 lat służby na rzecz mieszkańców powiatu kutnowskiego. 

- Bryg. Marcin Adamiak od 1996 r. po ukończeniu dziennej Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu uzyskując stopień młodszego aspiranta oraz tytuł technika pożarnictwa, rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Kutnie. Przez kolejne lata służby awansował po szczeblach kariery zawodowej od stanowiska  dowódcy zastępu zajmując kolejno stanowiska: dowódcy sekcji, starszego inspektora w Wydziale Operacyjno–Szkoleniowym oraz Naczelnika Wydziału Operacyjno–Szkoleniowego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie. W 2006 roku został mianowany na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kutnie, a w 2010 Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Kutnie - tak opisywali jego karierę. 

1 kwietnia br. st. bryg. Grzegorz Janowski, Łódzki Komendant Wojewódzki PSP w Łodzi, oficjalnie powołał Marcina Adamiaka na stanowisko komendanta straży w Łęczycy. Zdjęcia z tej uroczystości znajdziecie w naszej galerii.

 

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy