Reklama

Reklama

16-latek z amfetaminą

Opublikowano: 15 grudnia 2020 17:21
Autor: mł, info: KPP Łęczyca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci Policjanci ogniwa patrolowo interwencyjnego z łęczyckiej komendy zatrzymali nieletniego, który posiadał dilerkę z amfetaminą. 16-latek za swoje czynu odpowie przed sądem rodzinnym. Pamiętajmy, że ten kto udziela substancji psychotropowej małoletniemu podlega karze pozbawienia wolności do lat 8.

Reklama

13 grudnia 2020 roku około godz. 9.00 policjanci na jednej z ulic w Łęczycy podczas kontroli 16-latka zabezpieczyli przy nim blisko gramową porcję amfetaminy. Nieletni został zatrzymany i usłyszał zarzuty dotyczące tego przestępstwa. Obecnie stróże prawa wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków. Teraz o dalszym losie 16-latka zadecyduje sąd rodzinny. Udzielanie narkotyków nieletnim jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 8.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.