Reklama

ARiMR przekazała zestaw edukacyjno - dydaktyczny przedszkolakom z Topoli Królewskiej

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Wczoraj dyrektor Łódzkiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Paweł Jegier wspólnie z Ewą Rojek przekazali dwóm oddziałom przedszkolnym, działającym przy Samorządowej Szkole Podstawowej im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej,zestaw edukacyjno – dydaktyczny do prowadzenia zajęć przedszkolnych. W jego składzie znalazły się m.in. pomoce dydaktyczne, jak również książki, zabawki edukacyjne oraz artykuły plastyczne. Pomoce takie przekazywane są placówką przedszkolnym z terenów wiejskich. Akt przekazania zestawu odebrał dyrektor szkoły  Zbigniew Sobór oraz wójt Gminy Łęczyca Jacek Rogoziński.

Uroczystość odbyła się w obecności nauczycieli, sekretarz Gminy Łęczyca Moniki Kilar – Błaszczyk, skarbnik Gminy Łęczyca Agnieszki Kaszubskiej oraz Senatora RP Przemysława Błaszczyka, który wraz z wójtem Gminy Łęczyca (wieloletnim pracownikiem ARiMR) przyczynili się w dużym stopniu do tego, iż pomoce te trafiły właśnie do oddziału przedszkolnego z terenu naszej Gminy.

Przekazany zestaw wywołał u dzieci radość i uśmiech na twarzy oraz dał zachętę do dalszej nauki, a nauczycielom motywację do dalszej, jeszcze bardziej efektywnej pracy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE